Home

Paskutinės naujienos

Populiariausi

Belgų ringas Lietuvoje 2016/2017

Ringo sportai ir vienas jų Belgų ringas Lietuvoje! Ringo sportas tai vienas nuostabiausių dalykų ką jūs galite daryti su savo malinua. Aktyvios treniruotės ir moderniausias TOP treningas norintiem siekti aukščiausių rezultatų!

 

Snow Mechelaars - sniego malinukai

Happy fun time with Snow Mechelaars

 

Belgų ringo finalas CAT1

Kaip visada negalėjome praleisti šio svarbiausio metų įvykio rugsėjį - sunkiausio šunų sporto BR finalo! Su didele 7 entuziastų iš LT kompanija nuvažiavome eilinį kartą pasitreniruoti su geriausiais TOP treneriais Belgijoje ir pasisemti gerų emocijų tolimesniam darbui stebint finalį čempionatą. Motyvacinis dresūros užtaisas ilgiems rudens vakarams pakrautas!

 

Lietuva atsiveikino su Ramziu

Lietuva atsisveikino su Ramziu, pirmu keturkoju pareigūnų žuvusiu už Tėvynę vykdant tarnybos pareigas.

Ramzis tapo simboliu, kuris turės didelę reikšmę dabar ir ateityje! Degantis Kraujas prisidėjo prie to, kad Ramzis atsirastų šiame pasaulyje, padėjo jį pratestuoti ir išsirinkti tarnybai, teko kartu treniruotis ir stebėti jo bei handlerio progresą, kuris tikrai buvo džiuginantis. Užjaučiam Valdą Stanciką netekus draugo bei kolegos, o taip pat prisimenam kartu gerai praleistą laiką treniruojantis. Ramzi Lietuvos žmonės taves nepamirš!

 

Jack Degantis Kraujas

Jack Degantis Kraujas Ring training. 1.5 year few attacks.