Home

Paskutinės naujienos

Populiariausi

Snow Mechelaars - sniego malinukai

Happy fun time with Snow Mechelaars

 

Lietuva atsiveikino su Ramziu

Lietuva atsisveikino su Ramziu, pirmu keturkoju pareigūnų žuvusiu už Tėvynę vykdant tarnybos pareigas.

Ramzis tapo simboliu, kuris turės didelę reikšmę dabar ir ateityje! Degantis Kraujas prisidėjo prie to, kad Ramzis atsirastų šiame pasaulyje, padėjo jį pratestuoti ir išsirinkti tarnybai, teko kartu treniruotis ir stebėti jo bei handlerio progresą, kuris tikrai buvo džiuginantis. Užjaučiam Valdą Stanciką netekus draugo bei kolegos, o taip pat prisimenam kartu gerai praleistą laiką treniruojantis. Ramzi Lietuvos žmonės taves nepamirš!

 

Jack Degantis Kraujas

Jack Degantis Kraujas Ring training. 1.5 year few attacks.

 

 

Belgų ringo finalas CAT1

Kaip visada negalėjome praleisti šio svarbiausio metų įvykio rugsėjį - sunkiausio šunų sporto BR finalo! Su didele 7 entuziastų iš LT kompanija nuvažiavome eilinį kartą pasitreniruoti su geriausiais TOP treneriais Belgijoje ir pasisemti gerų emocijų tolimesniam darbui stebint finalį čempionatą. Motyvacinis dresūros užtaisas ilgiems rudens vakarams pakrautas!

 

Degantis Kraujas BR workshop with Hans Verbruggen

Ką gi, eilinį kartą neeilinis TOP treningas su Hans Verbruggen. 2016 05 28-30d Degantis Kraujas kartu su Husse surengė Belgų Ringo dresūros seminarą sportininkams bei profesionaliems kinologams iš Lietuvos bei Latvijos.

Daugiau foto galima rasti Facebook'e