Home

Paskutinės naujienos

Populiariausi

Dragon Degantis Kraujas

Po turputį pildysiu informaciją apie mūsų veisimo šunis. Taigi pradžioje nuoroda į Dragon Degantis Kraujas puslapį. Grantas treniruojasi IPO ir agility. Kai išlekia į agility trasą iš po kojų rūksta dūmai, o iš tunelio iššauna kaip iš patrankos. Jo pasirodymas abejingų tikrai nepalieka! Susipažinkit: http://malinois-dragon.weebly.com/

 

Laukiam Hanso!

Taigi viskas patvirtinta!

Treniruotės vyksta pilnu grafiku. Ruošiamės ir laukiam atvykstant iš Belgijos Hanso. Tęsim BR mokslus toliau, tik šį kartą jau Lietuvoje! 

 

Enzo Degantis Kraujas - Bubiai Ring Club training

Sveiki, Pristatome mūsų veislyno vaiką Enzo ir Bubių Ringo Klubo treniruočių vaizdelius.

 

Belgija 2013 gegužė BR treniruotės

Štai mes ir namie! Grįžom su Bubių ringo klubo šaika bei "Degančio kraujo" veisimo malinua po dar vienos savaitinės kelionės į Belgiją, kur treniravomės ir tobulinome savo BR belgų ringo žinias su puikiais treneriais ir šauniais draugais Hans Verbruggen, Gunter Mertens ir kitais.  Eilinį kartą žinau, kad tai buvo ne paskutinis kartas:) Įspūdžių aprašinėti neturiu laiko. Yra foto alume, bus greitai video. Galiu pasakyti tiek, kad chebra ten tikrai treniruojasi "maniakiškai". Darbas virė nuo anktyvo vakaro iki 12 nakties, ir grįždavom į kempingą jau po vidurnakčio. Teigiamos emocijos ir motyvacija mokytis bei tobulėti neleido pavargti. Visko buvo tiek kiek reikia ir pačiu laiku. Atrastos naujos detalės puzlėje padės daryti namų darbus iki sekančio karto. Foto čia.

 

 

Endy Enigma Degantis Kraujas ir Belgų ringo klubo treniruotė